Parafia ŚŚ. Piotra i Pawła w Jurowcach

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12 V 2024

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO (B)

1.

DZIĘKUJEMY dyżurnym, a o porządki w naszej świątyni, otoczeniu do niedzieli prosimy panie: Marta Podulka, Ewa Sobolak, Joanna Juszczak i panów: Tadeusz Łuczycki, Bogdan Sobolak! Proszę koniecznie, by sprzątający pozostawiali w zakrystii listę kolejnych pięciu osób (z czytelnymi nazwiskami), które zostaną wyczytane w niedzielę do sprzątania i koszenia trawy.

1.

Msza św. do piątku o godz. 17; sobota: 7.30 i nabożeństwo majowe (w niedzielę po sumie).

1.

W sobotę o godz. 9 zapraszam chętnych do czyszczenia i malowania płotu (jeżeli będzie pogoda!).

Intencje mszalne:

poniedziałek: + Zenon Głodowski

wtorek, środa: + Józef Cecuła (od uczestników pogrzebu)

czwartek: O zdrowie i łaskę Bożą w rodzinie

piątek, sobota: + Stefania Śliwiak

niedziela o godz. 8: + Janina, Adolf, Mieczysław i 10.30: Za parafian.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PODCZAS POGRZEBÓW

NIE PRZYJMUJEMY

INDYWIDUALNYCH

INTENCJI MSZALNYCH!

Natomiast

można składać ofiary na

MSZE ŚWIĘTE składkowe

OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU”!

czynna

bezpośrednio po Mszy Świętej*

* ”W niedziele i święta nakazane … powstrzymać się od prac niekoniecznych” (1 przykazanie kościelne).

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja